BALTIC AND NORTH SEA EXPLORERS

ZAPRASZAMY NA INTEGRACYJNY REJS EUROPEJSKI NA POKŁADZIE BRYTYJSKIEGO ŻAGLOWCA TENACIOUS. JEST TO DUŻY, BEZPIECZNY STATEK, KTÓRY ZABIERA NA POKŁAD ŻEGLARZY ZARÓWNO NIEPEŁNOSPRAWNYCH JAK I PEŁNOSPRAWNYCH. ŻAGLOWIEC TEN JEST PRZYGOTOWANY DLA OSÓB UŻYWAJĄCYCH WÓZKA INWALIDZKIEGO, Z OGRANICZENIAMI RUCHOWYMI, NIEWIDOMYCH I NIESŁYSZĄCYCH.

DOŁĄCZ DO MŁODZIEŻY (16-25 LAT) Z DANII, HOLANDII, WIELKIEJ BRYTANII I FRANCJI I POPŁYŃ ZE SZCZECINA PRZEZ KOPENHAGĘ DO EDYNBURGA.

W trakcie rejsu jest realizowany ciekawy program. Obejmuje on zarówno szkolenie żeglarskie, czyli między innymi wchodzenie na maszty i reje, stawianie żagli czy sterowanie statkiem jak i przygotowanie prezentacji na temat swojego kraju, przygotowanie dań narodowej kuchni, pokładowy festiwal piosenki czy teatralne skecze. Szkolenie żeglarskie prowadzi wykwalifikowana załoga żaglowca, a program realizują liderzy holenderskiej organizacji At Sea Sail Training. Motyw przewodni tegorocznego rejsu europejskiego to Baltic and North Sea Explorers.

Organizatorem rejsu jest At Sea Sail Training z Holandii. At Sea Sail Training zajmuje się przygotowywaniem rejsów edukacyjnych od wielu lat na pokładach różnych europejskich żaglowców, w tym polskich jak na przykład Pogoria.   

Rejs: Szczecin - Kopenhaga - Edynburg

Termin: 5 sierpnia -16 sierpnia 2013, 11 dni

Wiek uczestników: 15-25 lat, wymagana znajomość języka angielskiego

 

Sponsoring: Rejs jest współfinansowany przez Unię Europejską z programu “Youth in Action” co pozwala na znaczne obniżenie kosztów. Również 70% kosztów podróży na statek i powrotnej jest refundowane ze środków UE.

 

Koszty: Cena rejsu wynosi 550 Euro i obejmuje miejsce na statku, pełne wyżywienie. Pościel i sztormiaki są zapewnione. Cena rejsu nie obejmuje dojazdu na statek
i powrotu. Uczestnik musi też posiadać własne ubezpieczenie na czas rejsu.

Powyższa cena może podlegać negocjacji. Proszę o kontakt z At Sea Sail Training.

 

Zobacz więcej informacji:

Sail Training on board Tall Ship Tenacious

Tenacious. Youth in Action.

 

Kontakt:

 

Biuro: 0031 (0)20 688 0462

Tel. komórkowy: 0031 (0)6 1131 6997 (Monique)

Fax: 0031 (0)84 724 1451

 

Pytania na temat rejsów: info@seasailtraining.com